Jesteśmy Biurem Podróży ukierunkowanym na cały Świat!

Podróże, wycieczki, odpoczynek i niezapominane wspomnienia, atrakcje i widoki!

Twoja przygoda zaczyna się właśnie tutaj, ale niedługo wspólnie wyruszymy w podróż życia!

Mam na imię Patryk i spełniając marzenia wszystkich naszych klientów – spełniam również swoje największe – zabieram Was w najpiękniejsze, najdalsze i najbardziej cudowne miejsca na Świecie. Moje doświadczenie zdobywałem mieszkając w Irlandii czy Wielkiej Brytanii. Pewnego dnia wpadłem na pomysł, aby założyć własne Biuro Podróży. Zaczęło się od organizacji wyjazdów grup dziecięcych i młodzieżowych. Jako pierwsze biuro uruchomiliśmy kompleksowe wyjazdy dla dzieci i młodzieży latając z nimi samolotami po Europie.

Sam od ponad 10 lat zwiedzam najdalsze zakątki Świata, a w 2017 roku postanowiłem wyprowadzić się do USA. Dzięki wszystkim podróżom, udało się zebrać kontakty, ulubione miejsca, doświadczenie w organizacji… Tyle błędów ile popełniłem, tyle miejsc, których warto nie odwiedzać – odwiedziłem, tyle stresu z dokumentacją… Nasi klienci mogą czuć się bezpiecznie. To wszystko jest za nami, nie musicie popełniać naszych błędów.

W 2015 roku założyłem oficjalnie Biuro Podróży, które na dzień dzisiejszy oferuje bogatą ofertę nie tylko dla dorosłych (wyprawy po Świecie, wyjazdy indywidualne, wyjazdy grupowe), czy też dla dzieci i młodzieży (obozy, kolonie i zimowiska)… Stworzyłem specjalnie dla Was – wyjątkowo dobrane wyprawy. Wspólnie podróżujemy i zwiedzamy Świat.

Teraz można spotkać mnie w Świecie, albo na naszych wyprawach czy wyjazdach. Już dzisiaj planuję kolejną wyprawę dla Was…

0
dni w podróży
0
Fanów w Social Media


Moje ulubione miejsca...

Każdy ma swoje ulubione kierunki...

Kontakt

Napisz do nas...